Opinie i referencje

05.09.2019

Ilekroć w życiu spotykają nas chwile próby, cierpienia, tylekroć Dobry Bóg przychodzi nam z pomocą, a czyni to na wiele sposobów, m.in. stawiając niespodziewanie na naszej drodze ludzi, którzy pomagają nam przejść przez te trudne chwile. Tak było i w moim przypadku. Kiedy uległem wypadkowi i konieczna była pomoc pielęgniarki, polecono mi Panią Anię; która przez pewien czas codziennie przyjeżdżała, by opatrywać rany i zmieniać opatrunki. Z perspektywy czasu chcę wyrazić swoją głęboką wdzięczność Pani Ani za jej profesjonalizm, dyspozycyjność, cierpliwość i dobre serce. Cieszę się, że w ten trudny dla mnie czas mogłem korzystać właśnie z jej pomocy. Nie wiemy co nas w życiu czeka, ale gdyby się okazało, że kiedyś znów będę potrzebował pomocy pielęgniarki, to chciałbym by była to Pani Ania. Pani Aniu, składam Pani serdeczne Bóg zapłać za okazaną mi pomoc. A wszystkim poszukującym pielęgniarki z powołania – z pełną odpowiedzialnością – gorąco polecam Panią Anię! ks. Janusz

15.01.2019

Pani Ania – oprócz tego, że świetnie goi rany i znakomicie zdejmuje szwy, to ma duże serce i cierpliwość do pacjentów. polecam, Marta Lissowska

22.12.2018 r.

Nie cierpiałem zastrzyków do czasu, gdy zjawił się, polecony przez znajomych, Anioł pod postacią Pani Anny Berłowskiej. Okazało się, że seria zastrzyków nie musi sprawiać bólu. Dlatego wystawiam prywatny atest wysokiej jakości, sprawdzony na własnej skórze.
Pacjent z MAREK , który dzięki Pani Annie polubił zastrzyki.
Gorąco polecam Panią Anią jako profesjonalną pielęgniarkę, ciepłą miłą i przyjazną osobę. Świeżo po wyjściu ze szpitala chemioterapii ,zesłali mi anioła pod postacią Pani Ani. Robiła delikatnie, zastrzyki a jednocześnie sprawnie i fachowo, patrzyła, czy nic mi nie dolega.,. Jeżeli komuś zależy na opiece przez osobę profesjonalną, oddaną swojej pracy, z wyczuciem i empatią, to tylko Pani Ania – pielęgniarka z powołania!
Pani Anna Berłowska jest doświadczoną pielęgniarką, godną polecenia.
Jeśli będę potrzebował pomocy pielęgniarki to zwrócę się tylko do Pani Ani.

MARKI MICHAŁ MAŁKOWSKI

20.12.2018 r.

Gorąco polecam Panią Anią jako profesjonalną pielęgniarkę, ciepłą miłą i przyjazną osobę. Byłam po wielogodzinnej operacji skomplikowanego złamania nogi, miałam szwy w kilku miejscach na całej długości nogi od kolana w dół i 10 cm szew w miejscu stawu skokowego. Pani Ania przychodziła do mnie na zmianę opatrunku. Świeżo po wyjściu ze szpitala, pomimo leków przeciwbólowych, każdy ruch sprawiał mi ból. Pani Ania bardzo delikatnie, a jednocześnie sprawnie i fachowo, zmieniała opatrunki, z wyczuciem wykonywała zabiegi mycia i naniesienia kremu z lekkim rozprowadzeniem. Jeżeli komuś zależy na opiece przez osobę profesjonalną, oddaną swojej pracy, z wyczuciem i empatią, to tylko Pani Ania – pielęgniarka z powołania! Olga

 

19.12.2018

Pani Anna Berłowska jest doświadczoną pielęgniarką, godną polecenia.
Opiekowała się mną po operacji onkologicznej, wykazując dużą fachowość zarówno podczas bieżącej obserwacji stanu rany pooperacyjnej jak i zmieniania opatrunków.

Grażyna Banak.

 

13.12.2018

Pani Ania jest nie tylko niezwykle kompetentną i fachową pielęgniarką ,ale ma w sobie wiele zdrowej empatii, która pozwala pacjentowi w trudnych chwilach czuć się komfortowo, naprawdę otoczonym właściwą opieką. Sama doświadczyłam. Polecam- Ewa Hałatek

 

Ewa
2018-01-08
Od pewnego czasu pani Ania jest częścią naszego życia. W ciężkiej sytuacji zdrowotnej, w jakiej znajduje się moja mama, możliwość korzystania z pomocy pani Ani jest dla nas dobrodziejstwem. Mama codziennie musi dostawać kroplówki, czyli co kilka dni trzeba wymieniać wenflony. Żyły pękają, nie wszystkie są drożne, więc założenie wenflonu to prawdziwa sztuka. Ani pielęgniarki długoterminowe, ani te z przychodni nie radziły sobie z problemem. Kilkakrotne, nie zawsze delikatne kłucie w różnych miejscach przy cierpieniu mamy kończyło się stwierdzeniem, że nie da się założyć wenflonu. Okazało się jednak, że da się i to przeważnie za pierwszym podejściem. Pani Ania po prostu to potrafi. jest przy tym delikatna i serdeczna.Jeśli ktoś poszukuje profesjonalnej pielęgniarki z głęboką empatią to pani Ania jest jak najbardziej właściwą osobą.

Ewa
2017-12-13
Pani Ania to wspaniała pielęgniarka i wspaniały człowiek. W pełni profesjonalna, szlachetna, oddana. Doskonale pielęgnuje trudno gojące się rany, służy radą i pomocą. Ma dużo cierpliwości i zrozumienia dla pacjentów, także osób w starszym wieku (długoterminowo pomagała mojej cioci najpierw w pielęgnacji ran po operacji, ropiejących
owrzodzeń skóry, później długo używającej cewnika z powodu nieodwracalnych zmian w układzie moczowym). Z pomocy Pani Ani korzystały też inne znajome mi osoby – były zachwycone jej pracą i podejściem do pacjenta. Gorąco Polecam.

Małgorzata
2017-09-13
Pani Ania bardzo pomogła mojemu tacie kiedy po operacji znalazł się w nowej sytuacji życiowej, życia ze stomią. Zawsze cierpliwa, empatyczna, a przede wszystkim profesjonalna. Gorąco Polecam.

Grzegorz

11.10.2016

Dziękuję Pani Ani za profesjonalną pomoc przy pierwszych zmianach worków stomijnych oraz praktyczne wskazówki jak funkcjonować ze stomią. Pani Ania jest punktualna, ma duże doświadczenie oraz jest niesłychanie spokojną i ciepłą osobą. Zdecydowanie polecam pomoc oferowaną przez Panią Anię.

Stefan i Ewa

2016-10-08

Jesteśmy Panią Anią zachwyceni: opiekuje się moją ciężko chorą żoną profesjonalnie i z dużą dozą ludzkiej życzliwości i wyrozumiałości. Bardzo jesteśmy Ci Aniu wdzięczni!

Alicja Rosłan

27.09.2016

Piszę w imieniu wuja, który po operacji na jelicie grubym i wyłonieniu stomii, bardzo potrzebował zarówno fachowej opieki, jak i wsparcia psychicznego. Taką właśnie pomoc zaoferowała mu Pani Anna Berłowska. Pani Ania jest wspaniałą osobą, która w zupełnie unikatowy sposób łączy doskonałą fachowość z ciepłym, serdecznym i pełnym zrozumienia stosunkiem do chorego. jest osobą uczciwą, słowną i przyjacielską i co warte jeszcze raz podkreślenia – doskonałym fachowcem! A na koniec taki – wydawałoby się, drobiazg – Pani Ania odbiera telefony, a jeśli naprawdę nie może odebrać – zawsze oddzwania! Szczerze polecam.

Halina Bożek

2016-06-20

Pani Anna zajmowała się Wacławem Bożek przez ponad rok. Z całego serca pragnę jej podziękować za pomoc i opiekę nad ciężko chorym mężem. Pani Ania z prawdziwym oddaniem zaangażowała się w codzienną pomoc w leczeniu i pielęgnacji męża.

jest osobą bardzo miłą, serdeczną, wrażliwą, pełną życzliwości i o najwyższych kwalifikacjach wymaganych przy opiece nad ciężko chorym, w pełni oddana nie tylko osobie chorej, ale także bliskim z jej otoczenia. Dzięki wsparciu Pani Ani udało się nam wspólnie przezwyciężyć najtrudniejsze chwile w życiu. Podkreślenia wymaga, że Pani Ania nie zakończyła swojej pracy nad opieką nad chorym, ale otaczała swoim ciepłem i wsparciem całą rodzinę. Jej dobro, wyrozumiałość, mądrość życiową i kwalifikacje zawodowe okazały się nieocenione w trudnych chwilach.

SK
2016-06-08
Nie cierpiałem zastrzyków do czasu, gdy zjawił się, polecony przez znajomych, Anioł pod postacią Pani Anny Berłowskiej. Okazało się, że seria zastrzyków nie musi sprawiać bólu. Dlatego wystawiam prywatny atest wysokiej jakości, sprawdzony na własnej skórze.
Pacjent z Wawra, który dzięki Pani Annie polubił zastrzyki.

Waldemar N.

2015- 04-03

Pomoc w dobraniu i używaniu sprzętu stomijnego, fachowa i bardzo miła obsługa. To właśnie jest cała pani Ania Berłowska. Polecam każdemu potrzebującemu.

Agata

17.03.2015

Dziękuję za opiekę stomii. Pani Ania pomogła mi dobrać sprzęt i pokazała, jak najlepiej mam dbać o swoją skórę wokół stomii, aby nie powstawały odparzenia. Jestem bardzo zadowolona, że po operacji posiadałam fachową pomoc.

Michał

15.10.2015

Pani Aniu, chciałem bardzo podziękować za opiekę po operacji „bardzo bolącej części ciała” i przy okazji udzielić